Чому варто вчитися на модельєра у Великій Британії

16.05.2019 г.
Автор:

Bookmark and Share

Велика Британія відома завдяки багатьом речам. Є британська монархія, британська погода, британська освіта, британська музика, британський гумор, британський спорт. І є британська мода. Насправді Сполучене Королівство вважається одним з найважливіших центрів моди у світі, поряд із такими державами, як Франція, Італія та США. Поєднання престижу британської освіти і престижу британської моди означає, що саме ця країна є найкращим місцем для здобуття освіти в цій галузі.

Потрібні більш конкретні аргументи? Ось вони. Серед кутюр’є зі світовим ім’ям чимало британців: Вів’єн Вествуд, Джон Гальяно, Александр Макквін, Стелла Маккартні, Вікторія Бекхем, Мері Квант, Зандра Роудс. У Сполученому Королівстві виходить декілька модних журналів, що мають вплив на глобальній арені, наприклад i-D, Dazed і Tatler. Крім того, у Великій Британії відбуваються всесвітньо відомі Лондонські тижні моди, а також багато інших заходів, таких як Манчестерський та Оксфордський тижні моди, вручення премії The Fashion Awards, галузева виставка Pure London тощо.

Ну добре, а як щодо освіти? Дизайн одягу можна вивчати в багатьох британських університетах. В рейтингу вищих навчальних закладів за різними предметами «Гардіан» навіть є така предметна галузь – «мода і текстиль». До того ж поряд із широкопрофільними вишами у Великій Британії існують і більш спеціалізовані, наприклад Arts University Bournemouth, Goldsmiths, University of London, Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA), Istituto Marangoni, Central Saint Martins, London College of Fashion, Edinburgh College of Art, Fashion Retail Academy, Condé Nast College of Fashion & Design.

В основі навчального процесу – постійна практика, а серед викладачів – чимало практикуючих дизайнерів. Це, наприклад, володарка декількох галузевих нагород Голлі Фултон (CSVPA), дизайнерка прикрас Лінь Чьон (Central Saint Martins) та співзасновниця бренду Boudicca Зоуї Броуч (Royal College of Art). Крім того, якщо ви вирішите здобувати фахову освіту саме у Великій Британії, поряд з вами навчатимуться майбутні зірки. Щоб пересвідчитися в цьому, достатньо продивитися списки відомих випускників і знайти там усіх: від винахідниці міні-спідниць, ікони 60-х років Мері Квант (Goldsmiths, University of London) до молодого гонконзького дизайнера покоління 2010-х Рео Ма (CSVPA).

Holly Fulton, CSVPA

Окрім того, що студенти мають доступ до провідних митців та мислителів світу моди і найкращих матеріальних ресурсів для навчання, вони також можуть черпати натхнення на різноманітних показах та інших фахових подіях, в тому числі в Лондоні, а також на континенті – в Парижі та Мілані. До того ж спеціально для молодих людей, що здобувають освіту в галузі моди, в Лондоні регулярно відбуваються Тижні моди випускників (Graduate fashion weeks). Ця унікальна подія проводиться вже кількадесят років і встигла заслужити славу трампліна у світ модного бізнесу для молоді.

Що ж потрібно для того, щоб розпочати свій шлях до успіху? Які етапи доведеться пройти? Як створити яскраве портфоліо? Як записатися на підготовчу програму? Наскільки добре треба знати англійську? Як обрати для себе оптимальний навчальний заклад та конкретну спеціалізацію? Як організувати поїздку? Отримати відповіді на всі ці запитання вам допоможуть експерти агентства «Бізнес-Лінк». Звертайтеся за тел. 044 494 20 80 або електронною поштою edUK@businesslink.kiev.ua.

            Total points:0

Написать комментарий

Каждый может стать нашим автором!


Смотрите также


EdUKation everywhere


Свежие комментарии


Календарь записей

Июнь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Архивы


Mouse Eye Tracking by PicNet software development services